Võrkpalliturniir – Lüllemäe Põhikool 60!

Laupäeval toimub ergas ja positiivselt emotsionaalne võrkpalliturniir kooli staadionil. Siin on juhend. NB! Turniir algab juba kell 13!

JUHEND

Eesmärk:

1. Selgitada välja Lüllemäe Põhikooli parimad  võistkonnad võrkpallis

2. Edendada suhtlust erinevate põlvkondade vahel läbi võrkpallimängu

Aeg ja koht

Võrkpallimeistrivõistlused viiakse läbi 18. mai 2024 a. kell 13.00 Lüllemäe Põhikooli staadionil.

Osavõtjad

Lüllemäe Põhikooli endised ja praegused võrkpallihuvilised. Võistkonnas väljakul 2 naist, 4 meest.

Mängude korraldamine ja süsteem

Mängitakse muruväljakul kehtivate rahvusvaheliste võrkpallimängu reeglite järgi.

Osavõtuks registreerumine

Kuni 17.mai või erandjuhul ka kohapeal. Võistkonna nimi, liikmed, kontaktelefon. Kui on soov liituda, siis kirjuta või helista Valevile (valev@karula.edu.ee, tel 5269020).

Võistlussüsteem Mängitakse kahe geimivõiduni, võit annab kas 3(2:0) või 2 (2:1) punkti. Kaotus 1(1:2) või 0(0:2) punkti. Punktide võrdsuse korral otsustab paremuse suurem võitude arv, selle võrdsuse korral üldine geimide suhe, selle võrdsuse korral üldine geimipunktide suhe.

Autasustamine

I – III koha võitjat autasustatakse medaliga.

Üldiselt

Kõik juhendis märkimata ja hiljem üleskerkinud küsimused lahendab korraldaja koostöös võistkondade esindajatega.