Lapsevanemad kinkisid koolile kaugushüppekasti

Uueks õppeaastaks tegi grupp lastevanemaid kingituse Lüllemäe kooli õpilastele. Valmis kaugushüppekast koos hoovõturajaga. Hoovõturajale paigaldati kummigraanulitest kahekihiline tartaankate, kaugushüppekast sai uue sisu ja värske sobivama liiva.
Hoovõturada ehitust toetas staadioni jõusaal, pehmet maandumist aitasid tagada lastevanemad Enno Lees, Siim Õunapuu, Kaspar Murumets, Riiko Kaseorg, Henno Peegel, Erki Rapur, Lauri Õunapuu, Meelis Hannus, Katrin Mändla. Suureks abimeheks oli 8. klassi õpilane Erik Rapur.

Kooli rekord kaugushüppes on võimas: 6 meetrit ja 11 sentimeetrit, sooritatud aastal 2000 ja kuulub Kristo Õunapuule. Kas see alistub, näitab aeg.
Suur-suur aitäh abilistele!

Uus Lüllemäe Põhikooli juurde rajatud hoovõturada ja kaugushüppekast. Foto: Valev Sisov