Kooli ja lasteaia sünnipäeva piknik ja kingid iseendale!

Lüllemäe Põhikooli sünnipäeva sündmused algasid juba täna reedel 17. mail. Täna toimus kooli ja lasteaia lastele ning töötajatele rõõmus piknik koolimaja hoovis.

Mängisime mänge ning sõime grillvorste. Esimest korda kasutasime enda joonistatud kruuse ning tegime ühispildi ühiselt loodud kaltsuvaibaga.

Grillpeol hoolitsesid mängude ja meelelahutuse eest parim õpetaja Sirle ja parim õpetaja Elin

Ka õpetaja Viljo juhendas julgelt vanemaid õpilasi tagumine paar välja mängima.

Muusikat keeras Rolf ning köögis tegid Saima ja Alesja suurepärase salati. Grillmeister Valev näitas oma tugevat külge, et jah hunt kriimsilma seitsme ameti hulka kuulub ka grillfestimine.

Naisseltsis tehtud kaltsuvaip

Õpetaja Külli eestvedamisel käisid pea kõik kooli õpilased ja õpetajad viimase paari nädala jooksul Lüllemäe küla otsas raamatukogu vastas asuvas naisseltsi majas kangastelgedel kudumas. Jah, kudumas. Tegime kõik koos kaltsuvaipa endale juubeliks.

Juhendas, inspireeris ja valvas meid kohalik käsitöömeister Virve Niilisk. Kõik said käe külge lüüa.

Vaip on tõeline kaunitar, aga kaunitarid ei lähe seinale ning ei jää kättesaamatuks. See vaip läheb kasutusse tulevastel Lüllemäe Põhikooli sündmustel. See vaip on hetkemärk ning lugu.

Omaalgatus projektiga tehtud kruusid

Valla omaalgatus projektile esitasid õpilased taotluse õpetaja Sirle ja õpetaja Birgiti eesvedamisel ning meile eraldatigi toetus. Nii joonistasid pea kõik Lüllemäe Põhikooli õpilased ja töötajad Lüllemäe koolist inspireeritud kruusid. Täna olid need esimest korda kasutuses.

Homme on vilistlaste kokkutulek ning koolimaja on pungil rõõmsaid nägusid erinevatest põlvkondadest. See vaip on homme tähelepanu keskpunktis ja nii peabki olema.