Homme on juubel!

Koolimaja juures päikesekujuline lillepeenar õitseb ning kiirgab soojust. Kõik vilistlased on oodatud homme laupäeval, 18. mail Lüllemäele. Siin mõned teadeanded:

– Võrkpall algab kell 13. Osaleda saavad lisaks õpilastele ja vilistlastele ka õpetajad. Meeskonnad moodustame kohapeal loosi teel. Anna endast julgesti teada või tule kohale! Peakorraldaja Valev – 5269020

– Kokkutulekule saabudes pane palun nimi kirja kooli peaukse juures olevas valvelauas. Kui sul on tasu maksmata (25€), siis saad selle tasuda kohapeal sularahas. Endised õpetajd ja kooli töötajad on loomulikult oodatud priilt!

– Palun pargi mõistlikult. Autod ei mahu ära nagunii koolimaja juurde. Ilm on ilus, väikene jalutuskäik on mõnus. Parkida saab nii suusamäe parklatesse kui ka kultuurimaja juurde.

– Kell 14-16 on väljasõit endiste koolimajade kohtadesse ja kalmistutele. Veel saab liituda, kirjuta mart.kase@karula.edu.ee Aga ole viis minutit varem koolimaja juures kohal.

– Kell 16-16.45 saavad registreerinud koolimaja sööklas suppi ja magustoitu.

– Kell 17 algab pidulik aktus, mis kestab orienteeruvalt natuke üle tunni. Kuuleb nii kõnesid kui muusikapalu. Peale aktust on koheselt kogu külaliskonna pildistamine koolimaja ees. Peale seda saavad fotograafiga pilti teha erinevad lennud.

– Peale aktust toimub endiste õpetajate ja töötajate vastuvõtt mängutoas.

– Teisel korrusel ruumis 203 saab kogu õhtu jooksul rääkida oma mälestusi kooliajast eesti keele õpetajale Elinale. Jutud salvestatakse diktofoni peale ning hiljem kirjutatakse kogumikuks.

– Mängutoas mängib kogu õhtu jooksul esitlus kooli viimase viie aasta tegemistest. Stendil on fotod ja mälestused vanadest aegadest.

– Ca kell 18.30 – 19.30 on avatud esimese korruse koridoris õpilasesinduse puhvet. Lisaks magusale või soolasele ampsule saab kooli toetada sel õhtul ka panusega ekskursioonide rahakassasse.

– Ca kell 19.30 kuni peo lõpuni on muusikaklassis avatud Veski Pubi puhvet ja baar.

– Bänd Lillelised alustab kooli saalis kell 20 ning tuleb ka üllatusesinejaid. Pidu kestab, kaua kestab!