Otsime koos Tsirguliina Kooliga hispaania keele õpetajat

¡Buena persona!

¡Te enamorarás de Lüllemäe y Tsirguliina!

Lüllemäe Põhikool ja Tsirguliina Kool otsivad üheskoos Sind, HISPAANIA KEELE ÕPETAJA!

‍ Sa tuled ning paned sõnadega flamenkot tantsima nii suured kui väikesed nii Lüllemäel kui Tsirguliinas. Sa pole mitte ainult sädeinimene, vaid sa oled lausa korrapärane vulkaan. Kui kaks kooli panevad oma ressursid kokku, siis üheskoos saame B-võõrkeelega maailma vallutada. Sa ei pea hakkama korraldama Corridat või võlujõul väikesed Eesti maalapsed Barcelona jalkameeskonda upitama, aga võid muuta kahe entusiastlikku maakooli ja küla igapäevaelu.

‍ Sa oled valmis erinevaks koostööks ning Sul on keele õpetamise kogemus. Sul on täidetud kvalifikatsiooninõuded või vähemalt on Sul väga tugev plaan diplomi omandamiseks. Sa armastad huvitavaid karaktereid ning orgaanilist toitu. Vajadusel leiame Sulle elamispinna Valga linna või maapiirkonna asulas.

✉︎ Palun saada oma CV, motivatsioonikiri ja haridust tõendavate dokumentide koopiad 1. augustiks Lüllemäe Põhikooli direktorile aadressil mart.kase@karula.edu.ee.

Sa võid saata ka oma lemmikfotosid Hispaaniast.

Võid julgelt küsida ka lisaküsimusi, helistades telefonil 5308 3117