Kaks õpetajat, auuuu!

Lüllemäe Põhikool ootab Sind,

MUUSIKAÕPETAJA!

Sinu töö on osakoormusega. Saad soovi korral tunde anda nii koolis kui lasteaias, nii suurtele kui väikestele lastele. Sa hakkad tegema tihedat koostööd meie teise vapustava ja inspireeriva muusikasädeme ja professionaali Cathleniga.

Muidugi, tegelikult teed koostööd kõigi õpilaste ja õpetajatega. Sa vastad kvalifikatsiooninõuetele või vähemalt on Sul väga tugev plaan diplomi omandamiseks. Sa armastad muusikat ja oled suurepärane eestvedaja. Sinust kiirgab ettevõtlikkust ja teotahet. Samas oskad ka täita dokumente ja kasutada digitehnoloogiaid. Sulle meeldivad nii ürgmetsa kaja kui kontserdisaali sümfooniaorkester.

Jah, me kirjutame Sinust.

Palun saada oma CV, motivatsioonikiri ja haridust tõendavate dokumentide koopiad 15. juuliks aadressile mart.kase@karula.edu.ee

Võid julgelt küsida ka lisaküsimusi helistades 53083117. Direktor ei pruugi kohe vastu võtta, ajab suvel karjamaa peal kitsi taga, eks ta helistab siis tagasi.

Ole osa reipast maakoolist!

Lüllemäe Põhikool ootab Sind,

LOODUSÕPETUSE ÕPETAJA!

Sinu töö on osakoormusega. Sa hakkad maailma ilu ja teadmisi edasi andma 5. ja 6. klassi õpilastele. Sa teed tihedat koostööd nii kivipuraviku, haugi, rünkpilve kui ka teiste õpetajatega.

Muidugi, tegelikult teed koostööd kõigi ja kõigega, mis on elus ja naeratab. Sa vastad kvalifikatsiooninõuetele või vähemalt on Sul väga tugev plaan nii haridus- kui kliimamuutustega kohandumiseks. Sa oled suurepärane eestvedaja, Sinust kiirgab biomimikrit ja teisi lahendusi. Ole Sa herbivoor, omnivoor või karnivoor, Sa lihtsalt tahad muuta õppimise huvitavaks.

Jah, me kirjutame Sinust.

Palun saada oma CV, motivatsioonikiri ja kvalifikatsioonile vastavad haridust tõendavate dokumentide koopiad 15. juuliks aadressile mart.kase@karula.edu.ee

Oma herbaariumi- ja liblikakogust pilte pole vaja saata, aga võid.

Ole osa reipast maakoolist!