Eelkooli lõpuhüpe

Täna toimus Lüllemäe Põhikoolis eelkooli viimane tund. Jaanuarist maini kogunesid meie lasteaia lapsed kolmapäeviti kaheks koolitunniks õpetaja Anneli klassi õpioskusi ja -harjumusi omandama.

Pildil on Kirsi, Kirke, Marelle, Karola, Marten, Erki. Lisaks oli vahva seltskonna liikmeks ka Cassandra. Seega käis meil eelkoolis seitse last ning õpetaja Anneli ütles, et tuleb suure õpihimuga esimene klass. Koos hakatakse sügisest teadmiste mäetippe vallutama.

Nüüd on jäänud neil vägevatel väikestel tarkadel inimestel lasteaia lõpupidu 31. mail kell 16 Lüllemäe Põhikooli saalis.

NB! Kui soovid ka oma õpihimulist ja rõõmsameelset last panna tuleval sügisel Lüllemäe Põhikooli esimesse klassi sellesse seltskonda, siis kirjuta julgelt direktorile mart.kase@karula.edu.ee.